Нашите производи
 • Компресор ТМ Компресор ТМ
  Можеме да произведеме компресор TM13-TM31
 • Професионална хидраулична погонска решетка на фабрички цени Професионална хидраулична погонска решетка на фабрички цени
  Како еден од најпрофесионалните производители на хидраулични решетки, Берлин специјализирана за производство на компресори за климатизација на автомобилите и решетката за управување. Производот за управување со управувачот има унифициран квалитет на циркулацијата на воздухот. Атмосферската температура и релативната влажност се хомогенизирани за да се задржи разумно униформа.
 • Фиксна& Променливо поместување Фиксна& Променливо поместување
  Ние произведуваме фиксни& Компресор со променливо поместување.
 • Трговија на големо со најдобар квалитет ESP и електричен управувач Трговија на големо со најдобар квалитет ESP и електричен управувач
  Сакате да пронајдете компанија за автомобилски делови што снабдува висококвалитетен решетка за серво-управувач? Проверете го ова видео и дознајте повеќе детали за решетката за управување ESP и Electric по големопродажна цена од Guangzhou BERLIN Parts Manufacturing Co., Ltd.
22222
Нашите услуги
ОЕМ
& услуга за резервни пазари за вашите делови за наизменична струја
& Управувачки делови
Имаме многу силна и искусна Р.
& Тим D и QC предводен од јапонски инженери со над 40 години искуство
во компресорот, ние нудиме OEM и услуга по продажба. Можеме да развиваме и произведуваме компресори од 110cc-450cc, кои можат да се користат за патнички автомобил, инженерски автомобил и камион фрижидер. Ако не можете да го најдете производот што ви треба на нашата веб-страница, слободно контактирајте не, ќе ве провериме за вас. Ако го немаме потребниот производ, можеме да развиеме за вас според вашето барање. Можеме да понудиме цртеж и примерок за да ги потврдите.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
 • Јапонска технологија
  Јапонски тим инженери
  со над 40 години искуство
 • IATF16949 & SGS
  Го поминуваме IATF16949
  & СГС
  сертификација
 • Гаранција
  Гаранција од една година
 • Фабрика за ОЕ
  Ние снабдуваме со автомобил на ОЕ
  фабрики
За нас
Нашите производи имаат освоено многу сертификати во однос на квалитетот и иновативноста
Гуангжу БЕРЛИН Авто делови за производство на копродукции, Ltd, основана во 2006 година, е модерно претпријатие специјализирано за производство на автомобилски компресори за климатизација. Нашата компанија се наоѓа во Zhuliao Industrial Zone Baiyun District Гуангжу Сити, зафаќа површина од 20 хектари и површина на фабриката од над 10.000 квадратни метри. Тој е опремен со удобен превоз со 5 км оддалечен од меѓународниот аеродром Бајјун и повеќе од двесте вработени, вклучително и повеќе од 50 професионални техничари. Покрај тоа, ние исто така имаме независна Р.& Тимот Д и професионалниот тим за продажба чекаат да ви ги обезбедат најдобрите услуги.
Компанијата има високо квалитетен менаџерски тим. Помина сертификација IATF16949 и е еден од ретките домашни производители што е целосно автоматизиран. Воведе разновидна напредна опрема за производство и тестирање која вклучува јапонски целосно компјутеризирани линии за склопување, центар за обработка, тест тајван, детектори за истекување на хелиум во Германија, машина за ултразвучно чистење, опрема за вакуумска импрегнација, инструмент за координација и мерење, металуршки микроскоп, пневматски мерен инструмент , тест за вибрации, машина за испитување на спреј за сол и сл. Имаме строга контрола на квалитетот за сите делови што ги направивме. Имаме технологија и контрола на управувањето со премерот и мапирањето на примероците, развојот на мувла, обработката на празно, тестовите за изведба.
Имаме три вида производи кои се компресор за внатрешно контролирање на варијабилно поместување, компресор за надворешно контролирање на варијабилно поместување и компресор за фиксирано поместување. Ние се трудиме да добиеме одобрување и доверба на нашиот клиент со постојан квалитет, конкурентна цена и одлична услуга. Нашите производи се извезуваат во Европа, јужна и северна Америка, Средниот исток и југоисточна Азија итн.
Придржувајќи се кон целта на „развојните основи на квалитет, репутацијата се потпира на кредибилитет“ и принципот на управување „да создадеме вредност за нашите клиенти, вработени и партнери“, ние ќе ги трансформираме напредните технологии во висококвалитетни производи за да му служат на општеството и придонесува за развој на кинеската автомобилска индустрија.
 • 2006 година
  Основање на компанија
 • 200+
  Персонал на компанијата
 • 10000+
  Област на фабрика
 • ОЕМ
  ОЕМ сопствени решенија
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Нашиот случај
Сигурен квалитет за задоволување на побарувачката на нашите клиенти
 • Случај1
  Нашите производи се извезуваат во Европа, јужна и северна Америка, Средниот исток и југоисточна Азија итн. Имаме клиенти низ целиот свет. Нашите компресори се сосема нови, сите компоненти се од снабдувач на ОЕ со една година гаранција. Ние сме снабдувач на ОЕ со фабрика за автомобили.
 • случај2
  Имаме над 14 години искуство во производство и развој на управувачки решетка. Ние исто така го снабдуваме врвниот бренд на управувачки делови во Северна Америка и Русија.
ДОБИЈТЕ ДОПУШТЕТЕ СО НАС
Ве молиме, оставете ви информации за контакт, наскоро ќе ви понудиме VIP-услуга Еден-на-еден.