Produktet tona
 • Kompresor TM Kompresor TM
  Ne mund të prodhojmë kompresor TM13-TM31
 • Rafte drejtimi hidraulik profesional me çmim të fabrikës Rafte drejtimi hidraulik profesional me çmim të fabrikës
  Si një nga prodhuesit më profesional të Rack Hidraulik drejtues, Berlini i specializuar në prodhimin e kompresorëve të kondicionuar automobilistik dhe Rack drejtues. Produkti i raftit të drejtimit përmban cilësi uniforme të qarkullimit të ajrit. Temperatura atmosferike dhe lagështia relative janë homogjenizuar për ta mbajtur atë në mënyrë të arsyeshme uniforme.
 • Fiksuar& Zhvendosja e ndryshueshme Fiksuar& Zhvendosja e ndryshueshme
  Ne prodhojmë fikse& Kompresor i zhvendosjes së ndryshueshme.
 • ESP me cilësi më të mirë dhe raft drejtues elektrik i makinave me shumicë ESP me cilësi më të mirë dhe raft drejtues elektrik i makinave me shumicë
  Dëshironi të gjeni një kompani të pjesëve të automjeteve që furnizon raft drejtimi me cilësi të lartë? Kontrolloni këtë video dhe dini më shumë detaje në lidhje me raftin drejtues ESP dhe Elektrik me çmim me shumicë nga Guangzhou BERLIN Parts Manufacturing Co., Ltd.
22222
Shërbimet tona
OEM
Shërbimi pas tregut për pjesët tuaja AC
& Pjesë drejtuese
Ne kemi një R shumë të fortë dhe me përvojë
& Ekipi D dhe QC i udhëhequr nga inxhinierë Japonezë me mbi 40 vjet përvojë
në kompresor, ne ofrojmë OEM dhe shërbim pas tregut. Ne mund të zhvillojmë dhe prodhojmë kompresorë nga 110cc-450cc, të cilët mund të përdoren për makinat e pasagjerëve, makinat inxhinierike dhe kamionët frigoriferë. Nëse nuk mund ta gjeni produktin që ju nevojitet në faqen tonë të internetit, mos ngurroni të na kontaktoni, ne do t'ju kontrollojmë. Nëse nuk kemi produktin që ju nevojitet, ne mund të zhvillojmë për ju në përputhje me kërkesën tuaj Ne mund të ofrojmë vizatim dhe mostër për ta konfirmuar.
LEXO MË SHUMË
LEXO MË SHUMË
 • Teknologjia Japoneze
  Ekipi i inxhinierëve japonezë
  me mbi 40 vjet përvojë
 • IATF16949 & SGS
  Ne kalojmë IATF16949
  & SGS
  çertifikimi
 • Garanci
  Garanci një vjeçare
 • Fabrika e OE
  Ne furnizimin me makinën OE
  fabrikat
Rreth nesh
Produktet tona kanë fituar shumë çertifikime për sa i përket cilësisë dhe inovacionit
Guangzhou BERLIN Auto Parts Manufacturing Co, Ltd, themeluar në vitin 2006, është një ndërmarrje moderne e specializuar në prodhimin e kompresorëve të kondicionimit të automobilave. Kompania jonë ndodhet në Zhuliao Zona Industriale Baiyun Qarkut Guangzhou City, duke mbuluar një sipërfaqe prej 20 hektarë dhe sipërfaqen e bimëve prej mbi 10,000 metra katrorë. Ajo është e pajisur me transport të përshtatshëm me 5 km larg nga Aeroporti Ndërkombëtar Baiyun dhe më shumë se dyqind staf duke përfshirë më shumë se 50 teknikë profesionistë. Përveç kësaj, ne gjithashtu kemi R të pavarur& Ekipi D dhe ekipi profesional i shitjeve në pritje të ofrimit të shërbimit më të mirë për ju.
Kompania ka një ekip të menaxhimit me cilësi të lartë. Ka kaluar çertifikimin IATF16949 dhe është një nga prodhuesit e paktë vendas që është plotësisht i automatizuar. Ai ka prezantuar një larmi të pajisjeve të përparuara të prodhimit dhe testimit të cilat përfshijnë linjat japoneze të kompjuterizuara plotësisht të kompjuterizuara, qendrën e përpunimit, stolin e provës së Tajvanit, detektorët e rrjedhjeve të heliumit në Gjermani, makinerinë pastruese tejzanor, pajisjet e ngopjes me vakum, instrumentin koordinues dhe matës, mikroskopin metalurgjik, instrumentin matës pneumatik , provë dridhjeje, makinë për spërkatje me kripë etj. Ne kemi kontroll të rreptë të cilësisë për çdo pjesë që kemi bërë. Ne kemi teknologji dhe kontroll të menaxhimit mbi studimin dhe hartëzimin e mostrave, zhvillimin e mykut, përpunimin bosh, testet e performancës.
Ne kemi tre lloje të produkteve të cilat janë Kompresori i Brendshëm i Kontrolluar i Zhvendosjes së Ndryshuar, Kompresori i Zhvendosjes së Ndryshuar të Kontrolluar nga Jashtë dhe Kompresori i Zhvendosjes Fikse. Ne përpiqemi të marrim miratimin dhe besimin e klientit tonë me cilësinë tonë të qëndrueshme, çmimin konkurrues dhe shërbimin e shkëlqyeshëm. Prodhimet tona eksportohen në Evropë, Amerikën Jugore dhe Veriore, Azia Lindja e Mesme dhe Juglindore etj
Duke iu përmbajtur qëllimit të "bazave të zhvillimit në cilësi, reputacioni mbështetet në besueshmëri" dhe parimit të menaxhimit të "për të krijuar vlerë për klientët, stafin dhe partnerët tanë", ne do të transformojmë teknologjitë e përparuara në produkte me cilësi të lartë për t'i shërbyer shoqërisë dhe kontribuon në zhvillimin e industrisë kineze të automobilave.
 • 2006
  Krijimi i ndërmarrjes
 • 200+
  Personeli i ndërmarrjes
 • 10000+
  Zona e fabrikës
 • OEM
  Zgjidhje me porosi OEM
LEXO MË SHUMË
Çështja jonë
Cilësi e besueshme për të përmbushur kërkesat e klientëve tanë
 • Rasti1
  Prodhimet tona eksportohen në Evropë, Amerikën e Jugut dhe të Veriut, Lindjen e Mesme dhe Azinë Juglindore etj. Ne kemi klientë në të gjithë botën. Kompresori ynë është i ri, të gjithë përbërësit janë nga furnizuesi OE me një vit garanci. Ne jemi furnizues OE në fabrikën e makinave.
 • rasti2
  Ne kemi mbi 14 vjet përvojë të prodhimit dhe zhvillimit të raftit të drejtimit. Ne gjithashtu furnizojmë markën kryesore të pjesëve të drejtimit në Amerikën e Veriut dhe Rusinë.
B GHENI N TO Prek me SHBA
Ju lutemi ju lini informacionet e kontaktit, ne së shpejti do t'ju ofrojmë shërbimin VIP një-për-një.